Whirlpool Servisi Uncalı

Antalya Vestel Yetkili Servisi Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Mahalle / Bölge : 
Antalya Whirlpool Servisi Çağrı Merkezi telefon, iletişim Antalya Whirlpool servisi olarak sizlere bir telefon kadar Yakınız. Whirlpool markalı ürünleriniz için Antalya’daki Whirlpool Servisi irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Antalya’da Whirlpool Uzman Servisiyiz ve Antalya Whirlpool Servisi olarak sizlere Whirlpool markasıyla ilgili en iyi Whirlpool teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz.Antalya Whirlpool Servisi olarak sizlere Whirlpool servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Whirlpool olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Garantili servis

Antalya Whirlpool Servisi tarafından yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm markalara servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile Antalya'da tüm markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Whirlpool servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Antalya Whirlpool Servisi, Whirlpool yetkili servisi, Whirlpool servisi, Whirlpool Çamaşır Makinesi Servisi, Antalya Whirlpool Servis, Antalya Whirlpool Yetkili Servisi
Hotpoint - Ariston (10) Rubenis (1) Airfel (1) Profilo (1) Vestel (1732) Mitsubishi (1) Sigma (1) E.C.A (1) Regal (938) Fuji (1) MDV (1) Fluo (1) Nature (1) Panasonic (1) Fujitsu (1) Dijitsu (1) Alarko (1) Hotpoint-Ariston (1) Indesit (46) Hotpoint Ariston (36) İklimsa (1) SEG (34) Hitachi (1) Olefini (1) Carrier (1) Rota Climate (1) Toshiba (16) Fral (1) Whirlpool (45) Hotpoint (46) Ariston (46) Sharp (1) GMG Star (1)